Kale Bahçe Mobilya olarak bizim için önemli olan müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktır.Tecrübeli teknik kadromuz ile müşterilerimize ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Ürünlerimiz 1. Sınıf masif Gürgen ağacından üretilmektedir. Ağaç hiçbir işlem uygulanmadan tamamen doğal işlemlerle fırınlanıp kurutularak üretimde kullanır. Gürgen ağacı sert ve dayanıklı kerestesi sebebiyle mobilya sektöründe kaliteli ahşap ürünlerin ham maddesidir.

Ürünlerimizde kullanılmış olan yüksek kalite su bazlı boyalar ve UV korumalı cilalarımız sağlığa hiçbir zararı olmayan sertifikalı malzemelerdir. Yüksek kaliteli su bazlı boya ve cilamızın UV korumalı olması ile ürünlerimiz neme, yağmura ve güneşe karşı dayanıklıdır. Kesinlikle bakteri oluşumu, küflenme ve çürüme yapmaz. Ürünlerimizin tamamında dış mekan masif tutkal kullanılmıştır. Kullandığımız malzemelerin kalitesi ürünlerimizin kullanım ömrünü uzatmıştır.

Kale Bahçe Mobilya ürünleri büyük bir titizlikle yapılmıştır. Şık duruşuyla dikkat çeken ürünlerimizi , gerek iç gerekse dış mekanlarda uzun yıllar boyu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.